Spouštíme nový e-shop s našimi výrobky!

Milí přátelé, posouváme se dál a spouštíme zbrusu nový e-shop s našimi výrobky. E-shop představí širší nabídku výrobků a poskytne lepší komfort vám i nám. Doufáme, že budete spokojeni a něco si vyberete - navštivte www.drevene-kliky.cz

Mavlnka

Mavlnka je tvořivá dílna, která spojuje naši rodinu dohromady. Marek řezbaří a truhlaří a rád kombinuje rozličné materiály, hlavně dřevo a kov (měď a železo), kámen. Veronika zpracovává ovčí vlnu, přede a filcuje.

Chceme, aby naše výrobky byly nejen funkční, ale také krásné a cenově dostupné. Protože rádi tvoříme pro konkrétní osoby, preferujeme individuální objednávky, kde vše záleží na požadavcích a dohodě. Pokud chcete objednat tímto způsobem, prohlédněte si, co jsme realizovali z vlny a dřeva a následně nás kontaktujte. Výrobky, pro které nemáme konkrétní odběratele, vystavujeme v prodejní galerii na portálu fler.cz.

Věnujte pozornost našemu novému produktu - ucelené » sadě dřevěných okenních a dveřních klik!

Betlém Obrázek či fotografie#4457

Protože víme, jakou radost může tvůrčí práce přinášet, nabízíme také možnost si některé výrobky pod naším vedením vlastnoručně zhotovit. Zúčastněte se našich kurzů pro školy a veřejnost a objevte kouzlo dnes již téměř zapomenutých řemesel!

Na setkání s Vámi se těší Vaše Mavlnka,
Marek a Veronika Vodičkovi.