Výrobky z vlny

S vlnou pracuji ráda, oslovují mne barevné kombinace, jemnost a tvárnost, kterých mohu dosáhnout.

Používám suchou cestu, v menší míře i cestu mokrou. Zabývám se i barvením a předením ovčí vlny. Mým snem je tkaní barevných látek pro další využití, jak jsem jej viděla v Německu, v chráněných dílnách.

Nejčastěji vyrábím:

  • závěsné víly a anděly
  • malé postavičky na dekoraci ročního stolku pro děti
  • závěsky nad postýlku pro miminko
  • ozdoby do vlasů či brože
  • kapsáře nebo polštářky s aplikovaným filcovaným obrázkem

Máme dva malé kluky jako buky, a tak tvořím ráda pro děti. Plstím a šiju jim hračky. Pravda je, že si kluci s panenkami moc nehrají, takže jsem jim začala vymýšlet postavičky na divadlo. Mají rádi šité figurky do ruky, s kterými hrajeme o perníkové chaloupce, o Karkulce, o Budulínkovi a další pohádky. Naposledy mne nadchli rýžoví skřítci.

V době očekávání prvního syna jsem vytvořila mnoho závěsů (tzv. mobile) nad miminkovské postýlky. Je to nádherný pocit dívat se na barevnou vlnu s odlesky korálků, jak se nad vámi vznáší v kruzích, nemyslíte?Spouštíme nový e-shop s našimi výrobky!

Milí přátelé, posouváme se dál a spouštíme zbrusu nový e-shop s našimi výrobky. E-shop představí širší nabídku výrobků a poskytne lepší komfort vám i nám. Mimo výrobků na e-shopu nabízíme i aktuální informace o kurzech a další aktuality.

Doufáme, že budete spokojeni a že si vyberete.

www.drevene-kliky.cz