Dveřní klika jilmová

Jilmové dřevo má ze všech pěti materiálů používaných pro dřevěné kliky nejvýraznější kresbu. Pohled na jilmovou kliku v nás vyvolává pohyb, při jejím uchopení jsme překvapeni, že padne do ruky jako ulitá. Leckoho přivede do úžasu, jiní zase řeknou: „Jé, hele, dřevěná klika, to je dobrý!“ Najdeme v ní hravost, vtip a krásu. Tím vším zdobí dveře a okna světlé barvy. Pokud je pro Vás její štítek příliš umělecky nepravidelný, můžeme vyrobit štítek klasického, oválného tvaru, viz třešňová dveřní klika.

Rozměry: 14,5 cm x 6,8 cm x 3,7 cm.

Cena této kliky: 1490,- Kč

Reference:

Klika je nádherná! Je tak příjemné otevírat a zavírat dveře do domu :-)!!!

Jana Buřičová, Stachy

Klika je krásná a zatím si ji každý všiml jako prvního detailu v celé místnosti. Dřevěnou kliku jsem si vybral z praktických důvodů - do sauny nemůžete dát materiál, který se rozžhaví a výrobky z Mavlnky mne na internetu oslovily. Nicméně po montáži, když jsem zjistil, že je to dekorativní prvek, bych zvolil dřevěnou kliku ke všem dveřím v domě. Hodí se i k moderním dveřím a nečekaně k rovným liniím, skleněným dekorům a plovoucím podlahám.

Martin Střelka, Brno

Pocit, dojem ale i fakt z otevírání dveří klikami vyrobenými ve Vaší dílně je vskutku prostý. Naprostá jednoduchost, ladnost, jemnost. Lépe to popsat nedovedu, všichni kliky obdivují. Děkujeme za ně.

Alena Machálková, Brno


Spouštíme nový e-shop s našimi výrobky!

Milí přátelé, posouváme se dál a spouštíme zbrusu nový e-shop s našimi výrobky. E-shop představí širší nabídku výrobků a poskytne lepší komfort vám i nám. Mimo výrobků na e-shopu nabízíme i aktuální informace o kurzech a další aktuality.

Doufáme, že budete spokojeni a že si vyberete.

www.drevene-kliky.cz