Umělecké návrhy

Mezi nabízené služby dílny Mavlnka patří také tvorba uměleckých návrhů dveří, oken, rámů na obrazy, vrat atd. Většinou má před sebou zákazník dvě až tři varianty, ze kterých se rozhoduje pro tu, která více odpovídá jeho osobnímu naladění.

Snažíme se o to, aby návrh co nejvíce odpovídal druhu stavby, celkovému zařízení domu a přání zákazníka. Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou má tvůrce za výrobek. Jak působí dům pro ty, kteří se na něj dívají, natož pro ty, kdo v něm bydlí? Když se podaří například u oken skloubit funkčnost s krásou, mohou být taková okna potravou pro lidskou duši. Z jejich harmonického propracování pak můžeme čerpat nové síly a radost.

Proto pracujeme tam, kde to lze, se zlatým řezem, podle kterého se stavěly chrámy ve Starém Řecku, jejž Leonardo využíval k namalování svých obrazů. Ve zlatém řezu Lukáš Čejna rozvrhl délku a šířku a další možné vnitřní prostory své Slaměnky, se kterou vyhrál cenu za nejekologičtější stavbu roku 2011.

Realizace námi navrženého výrobku pro nás není podmínkou.

Obrázek či fotografie#3344 Obrázek či fotografie#3346 Obrázek či fotografie#3345 Obrázek či fotografie#3343


Spouštíme nový e-shop s našimi výrobky!

Milí přátelé, posouváme se dál a spouštíme zbrusu nový e-shop s našimi výrobky. E-shop představí širší nabídku výrobků a poskytne lepší komfort vám i nám. Mimo výrobků na e-shopu nabízíme i aktuální informace o kurzech a další aktuality.

Doufáme, že budete spokojeni a že si vyberete.

www.drevene-kliky.cz