Reference a realizace

Interiérové obložkové dveře

Interiérové obložkové dveře z dubového dřeva, lišty a kliky z jilmu.

Špaletová okna

Jasanová, špaletová okna s lištami a kličkami z třešňového dřeva.


Dřevěné kliky z třešně a okna z jasanu nenásilně zapadají do naší staré chalupy, která se nachází v zahradě s třešněmi a jasany. Otvírání oken je meditace sama o sobě.

Lucie S.Groverová, spisovatelka,výtvarnice, lektorka přirozené předporodní přípravy

 Dřevěné kliky mi přišly ke dřevěným oknům záhy tak přirozené, že si již ani nedokážu představit jiné.
 Radek Suchý Grover, překladatel a editor

Reference na jilmové dveřní kliky


Klika je nádherná! Je tak příjemné otevírat a zavírat dveře do domu :-)!!!                                                                       Jana Buřičová, Stachy

Klika je krásná a zatím si ji každý všiml jako prvního detailu v celé místnosti. Dřevěnou kliku jsem si vybral z praktických důvodů - do sauny nemůžete dát materiál, který se rozžhaví a výrobky z Mavlnky mne na internetu oslovily. Nicméně po montáži, když jsem zjistil, že je to dekorativní prvek, bych zvolil dřevěnou kliku ke všem dveřím v domě. Hodí se i k moderním dveřím a nečekaně k rovným liniím, skleněným dekorům a plovoucím podlahám.

Martin Střelka, Brno


Pocit, dojem ale i fakt z otevírání dveří klikami vyrobenými ve Vaší dílně je vskutku prostý. Naprostá jednoduchost, ladnost, jemnost. Lépe to popsat nedovedu, všichni kliky obdivují. Děkujeme za ně.

Alena Machálková, Brno


Dřevěné kliky z umělecké dílny Mavlnka jsou jedinečné, krásné a s láskou zpracované. Bereme je několikrát denně do rukou, otevírají nám dveře na to nejmilejší místo na světě, k nám domů, a proto jsme rádi, že jsme vybrali tak dobře.

Anna a František Vaníčkovi


Klucky su ozdobou nasho cisto prirodneho domu, ziadne ine si neviem uz ani predstavit. Maju vyborny tvar a su velmi prijemne na dotyk, zaroven su pevne a vyborne drzia. Naozaj je zazitok otvorit a zatvorit dvere.

Danka Magalová, Liptovská KokavaSpouštíme nový e-shop s našimi výrobky!

Milí přátelé, posouváme se dál a spouštíme zbrusu nový e-shop s našimi výrobky. E-shop představí širší nabídku výrobků a poskytne lepší komfort vám i nám. Mimo výrobků na e-shopu nabízíme i aktuální informace o kurzech a další aktuality.

Doufáme, že budete spokojeni a že si vyberete.

www.drevene-kliky.cz